AKCE 1+1, Lamelový rošt SUPERFIX

Skladem

CENA za 2 ks - PEVNÝ lamelový rošt Superfix je komfortní lamelový rošt, 28 pružných lamel s bílou omyvatelnou fólií, lamely jsou uloženy v pevných pouzdrech, 6 výztužných lamel, středový stabilizační popruh

1. Vyberte si rozměr:
3 090,-  včetně DPH

Popis

Pevný lamelový rošt SUPERFIX

Velice pohodlný lamelový rošt SUPERFIX v pevném provedení, je jeden z nejvíce prodávaných lamelových roštů.  Jeho předností je kromě velmi příznivé ceny, také plně funkčních 28 pružných lamel. Ty jsou uloženy v pevných plastových pouzdrech. Součástí tohoto lamelového roštu je i 6 ks výztužných lamel, které slouží k nastavení tuhosti v bederní části lamelového roštu. Pokud posuvné třmeny posunete více od sebe, lamely budou tužší a tedy i ležení bude tvrdší, a naopak.

Lamely jsou potaženy velmi praktickou omyvatelnou bílou fólií pro snažší údržbu roštu.

Středový stabilizační popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu, díky němuž jsou lamely vzájemně spojeny, a lépe tak reagují na zakřivení těla uživatele. Zvyšuje se tím i užitná hmotnost lamelového roštu.

Pevný lamelový rošt SUPERFIX je náš Český výrobek "STACH" a tento rošt díky kvalitě DOPORUČUJEME. 

Lamelové rošty SUPERFIX jsou vhodné pro všechny pružinové i sendvičové matrace. 

Doporučená nosnost pevného lamelového roštu SUPERFIX je do 120 Kg. 

Záruka: 2 roky (dle splnění Záručního plnění).

Veškeré otázky Vám také rádi zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 775 093 052 nebo 775 093 051.

Technické informace

Lamelový rošt SUPERFIX - Technické informace

 • 28 ks přepjatých lamel 8x38 mm
 • 6 ks výztužných lamel 8x38 mm (v bederní části)
 • Bílá omyvatelná fólie na povrchu lamel
 • pevná plastová pouzdra
 • hmotnost cca 12 kg 
 • výška roštu: cca 6 cm 
 • maximální nosnost: do 120 kg 
 • Pevný lamelový rošt SUPERFIX lze kombinovat v jednom lůžku i s jinými rošty, ovšem jen při zachování stejné výšky roštu. Lze tedy kombinovat s polohovacím roštem SUPERFIX-H, nebo polohovacím roštem SUPERFIX-HN. 

Standardní rozměry roštu SUPERFIX:

 • 90 x 200 cm
 • 80 x 200 cm 
 • 70 x 200 cm 

Díky různým konstrukcím postelí je skutečná velikost roštu vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr. Je tak zaručeno správné uložení roštu do rámu postele. (Příklad: rošt 90x200  =  89x195 cm).

Atypické provedení

Lamelové rošty SUPERFIX vyrábíme také na míru (výroba na zakázku). Pokud potřebujete lamelový rošt vyrobit v jiném rozměru, než jsou typické rozměry, vyberte políčko „atypický rozměr". U atypický rozměrů a výroby na zakázku,  požadujeme díky nestandardnímu rozměru vždy zálohu nebo platbu předem. Orientační cenová kalkulace roštů  v atypickém rozměru: do maximálního rozměru šířky 100x200cm s příplatkem 10%, do rozměru délky 210cm je příplatek 10%,  a do rozměru délky 220cm je příplatek 20% oproti standardní prodejní ceně (bez slev a jiného zvýhodnění). Při těchto velikostech, dochází vždy k úpravě ceny, podle požadovaného rozměru o přesné ceně atypického roštu budete obratem informováni e-mailem nebo telefonicky. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení ceny bude objednávka závazná. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)