Komoda NERO

Na zakázku

Komoda NERO 4Z, velmi kvalitní komoda dýhovaná BUK nebo DUB, masivní 4 zásuvky s plnovýsuvem.

20 840,-  včetně DPH

Popis

Komoda NERO - 4Z

Kvalitní dřevěná komoda NERO se 4-mi plnovýsuvnými zásuvkami. Celá komoda NERO je vyrobena z plošných desek, dýhovaná pravou dřevěnou dýhou BUK nebo DUB. Je možné moření do různých odstínů dle vzorkovnice. Součástí jsou elegantní nerezové úchytky.

Komodu vyrábíme ve třech základních rozměrech s možností výroby komody na zakázku (dle vlastních rozměrů). Dle požadavků zákazníka lze také vyrobit komodu nebo skříňku dle designu lůžka tak, aby vybavení ložnice bylo ve stejném stylu. Více v sekci "Návrhy interiérů".

POSTELE-STACH.cz se snaží vyvíjet a vyrábět praktické a účelové výrobky.

Technické informace

Komoda NERO

Provedení materiál:  dýha BUK, DUB

Provedení barvy: přírodní, olše, třešeň, ořech, wenge, tabák

Rozměry: výška 100 cm, šířka 80 cm, hloubka 40cm

Komoda NERO je vyrobena z plošných desek dýhovaných dýhou BUK nebo DUB, s možností moření do libovolných odstínů dle vzorkovnice.

Komoda NERO je Český výrobek značky STACH.

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)