Laťkový rošt BETA - skládací AKCE 1+1

Skladem
1 970,-  včetně DPH

Popis

Rošt BETA - skládací

Akční rozměr:  80x200, 90x200

Skládací dřevěný rošt BETA je vyroben ze smrkového masivu. Je odvozen z velmi oblíbeného laťkového roštu ALFA, s tím rozdílem, že všechny příčky jsou spojeny s obvodovým rámem.

Tvoří jej 16 ks masivních příček o výšce 28 mm pevně zadlabaných do obvodového rámu roštu.

Rám roštu je rozdělen na 3 části tak, aby byl skladnější. 

Nostnost roštu je 140 kg.

Technické informace

Laťkový rošt BETA - Technické informace

 • 16 ks smrkových latí 28x65 mm
 • hmotnost cca 8-10 kg (dle rozměru)
 • výška roštu: 28 mm 
 • maximální nosnost: do 140 kg 

Díky různým konstrukcím postelí je skutečná velikost roštu vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr. Je tak zaručeno správné uložení roštu do rámu postele. (Příklad: rošt 90x200  =  89x195 cm).

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)