Matrace IVALO - ZVÝHODNĚNÝ SET 1+1

Skladem

Komfortní sendvičová matrace IVALO s vnitřním tvarováním. Je kombinací velmi kavlitní PUR pěny s RE pěnou. Akční CENA SETU je za 2 matrace IVALO.

9 090,-  včetně DPH

Popis

Matrace IVALO - SET 1+1

Akční rozměr: 80x200, 90x200 cm

Matrace Ivalo je kombinací kvalitní PUR pěny a RE pěny, jejíž vnitřní tvarování zabezpečuje dokonalé provzdušnění jádra. Pěnové jádro je uprostřed zpevněno RE deskou, která poskytuje vyšší zatížení. Standardně je tato matrace nabízena ve snímatelném a pratelném potahu LUREX.

Sendvičová matrace s vnitřním tvarováním se krásně přizpůsobí vašemu tělu a nechá mu tak prostor potřebný pro regeneraci.

Nosnost matrace je 130 kg. Matrace IVALO je s vyšší tuhostí.

Technické informace

Složení matracového jádra:
PUR pěna /RE pěna
Tuhostní stupeň:
tvrdší
Oboustranná matrace:
ano
Výška jádra v potahu:
20 cm
Nosnost:
130 kg
Potah:
snímatelný/dělitelný zip po celém obvodu
Pratelnost potahu:
možnost praní až na 60°C
Záruční doba:
2 rokyJak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)