Motorový rošt ELASTIC 28 MOT

Vyrobíme do 3-5 týdnů

Motorový lamelový rošt ELASTIC 28 - MOT 100x200cm, komfortní a velmi kvalitní motorový rošt, 28 pružných lamel v kaučukových pouzdrech, 5 výztužných lamel, středový stabilizační popruh

1. Vyberte si rozměr:
8 400,-  včetně DPH

Popis

Motorový lamelový rošt ELASTIC 28-MOT - Zaváděcí AKČNÍ CENA 

KOMFORTNÍ A OBLÍBENÉ MOTOROVÉ ROŠTY ZA AKČNÍ ZAVÁDĚCÍ CENU - STANDARDNÍ ROZMĚRY SKLADEM 

Velmi komfortní motorový lamelový rošt ELASTIC 28-MOT je velmi pohodlný a díky plynulému polohování lehací plochy pomocí motoru, umožňuje samostatně zvednout hlavovou a zádovou část roštu, ale samostatně i nožní části. Motorový pohon je velmi tichý a plynulý. Motorový rošt ELASTIC 28-MOT má 5 anatomických zón, které díky takto rozložené lehací ploše velmi kvalitně rozloží váhu těla. Jeho předností je kromě velmi příznivé ceny, také plně funkčních 28 pružných lamel, uložených v kaučukových duo pouzdrech, které svou konstrukcí využívají lamely až do okrajových částí rámu. Tyto kaučukové pouzdra jsou plně výkyvná a umožňují tak kvalitnějšímu kopírování zakřivení těla uživatele, což má příznivý vliv na regeneraci těla při spánku. Motorový rošt ELASTIC 28-MOT je moderní a plně funkční rošt, kde v kombinaci s vhodnou matrací z naší nabídky, dosahuje výborných ortopedických vlastností. Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, jedná se o značkový motorový rošt, jehož použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. 

Vhled motorového roštu ELASTIC 28 MOT je estetický, moderní a zároveň funkční. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou zpevněné ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií.  Motorový rošt ELASTIC 28 MOT je plně vybavený a konstrukčně zdařilý motorový rošt

Motorový lamelový rošt ELASTIC 28-MOT je Český výrobek a tento rošt díky výborné kvalitě DOPORUČUJEME. 

Pro zvýšení komfortu uživatele, má motorový rošt ELASIC 28-MOT v bederní části nastavitelné zdvojené lamely (5ks). Tyto výztužné lamely slouží k nastavení tuhosti v této části roštu. Pokud posuvné třmeny posunete více od sebe, lamely budou tužší a tedy i ležení bude tvrdší, a naopak. Tyto výztuhy jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou zpevněné ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií. 

Polohování roštu zajišťuje výkonný bezúdržbový dvoumotor schovaný v pouzdře pod roštem. Motorové rošty ELASTIC 28 MOT nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. U polohování nohou, nový systém umožňuje, že polohování má přirozenější oblouk, takže matrace lépe kopírují motorový rošt. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Dálkový ovladač roštu obsahuje i držák pro umístění na bočnici postele. Ovládání roštu je intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy nebo obě části najednou viz. video ukázka) a zvládne to úplně každý, moderní dálkový ovladač do ruky je modře podsvětlený, obsahuje i malé světlo pro snadnou orientaci ve tmě. 

Středový stabilizační popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu, díky němuž jsou lamely vzájemně spojeny, a lépe tak reagují na zakřivení těla uživatele. Zvyšuje se tím i užitná hmotnost lamelového roštu. Tvrdost dvojitých lamel v bederní oblasti, označené dekorativní šedou fólií, lze jednoduchým posunem jezdců nastavit (měkčí až tvrdší zóna). 

V případě výpadku elektrického proudu se ničeho neobávejte, rošt lze manuálně vrátit do základní polohy. Úžasnou výhodou motorového roštu je i záložní 9V (baterie), zdroj umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (baterie je umístěná přímo u motoru). Navíc v době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní. 

Motorové rošty ELASTIC 28-MOT jsou určeny pro všechny věkové generace, jsou vhodné pro všechny sendvičové a pěnové matrace z nabídky. 

Doporučená nosnost pevného lamelového roštu ELASTIC 28-MOT je do 130 Kg. 

Záruka: 4 roky (dle splnění Záručního plnění), na motorové komponenty 2 roky. 

MOTOROVÉ ROŠTY DODÁVÁME ZDARMA PO CELÉ ČR.

Motorové rošty ELASTIC 28 MOT jsou Český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME

Veškeré otázky Vám také rádi zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 775 093 052 nebo 777 004 122.

Technické informace

Motorový rošt ELASTIC 28-MOT - Technické informace

 • komfortní 5-ti zónový motorový rošt 
 • jednoduché polohování pomocí silného a výkonného dvoumotoru
 • záložní bateriový 9V zdroj (slouží pro návrat roštu do základní polohy při výpadku elektrického proudu) 
 • kabelové podsvětlené dálkové ovládání s držákem na postel 
 • 28 ks přepjatých lamel 8x38 mm
 • 5 ks výztužných lamel 8x38 mm (v bederní části)
 • kaučukové výkyvné DUO pouzdra, s využitím výkyvu až do okrajových částí roštu
 • hmotnost cca 18 kg 
 • výška roštu: cca 8 cm 
 • výška roštu s motorem: cca 22 cm 
 • maximální nosnost: do 130 kg 
 • Motorový lamelový rošt ELASTIC 28-MOT lze kombinovat v jednom lůžku i s jinými rošty, ovšem jen při zachování stejné výšky roštu. Lze tedy kombinovat s pevným roštem ELASTIC a polohovacím roštem ELASTIC-HN 

Standardní rozměry roštu ELASTIC 28-MOT:

 • 90 x 200 cm
 • 80 x 200 cm  
 • 100 x 200 cm 

Bezdrátový modře podsvětlený dálkový ovladač roštu obsahuje i držák pro umístění na bočnici postele. Ovládání roštu je intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy nebo obě části najednou) a zvládne to úplně každý. Moderní bezdrátový ovladač dobře padne do ruky a obsahuje i malé světlo pro snadnou orientaci ve tmě.

Díky různým konstrukcím postelí je skutečná velikost roštu vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr. Je tak zaručeno správné uložení roštu do rámu postele. (Příklad: rošt 90x200  =  89x195 cm).

Atypické provedení

Lamelové rošty ELASTIC 28 vyrábíme také na míru (výroba na zakázku). Pokud potřebujete lamelový rošt vyrobit v jiném rozměru, než jsou typické rozměry, vyberte políčko „atypický rozměr". U atypický rozměrů a výroby na zakázku,  požadujeme díky nestandardnímu rozměru vždy zálohu nebo platbu předem. Orientační cenová kalkulace roštů  v atypickém rozměru: do maximálního rozměru šířky 100x200cm s příplatkem 10%, do rozměru délky 210cm je příplatek 10%,  a do rozměru délky 220cm je příplatek 20% oproti standardní prodejní ceně (bez slev a jiného zvýhodnění) nebo větší rozměry 120x200 a 140x200cm nebo kombinace všech zmíněných rozměrů včetně typických i netypických s velikosti 210 a 220 cm na výšku (příplatky se sčítají). Při těchto velikostech, dochází vždy k úpravě ceny, podle požadovaného rozměru o přesné ceně atypického roštu budete obratem informováni e-mailem nebo telefonicky. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení ceny bude objednávka závazná. 
Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)