Polohovací lamelový rošt JANTAR - H

Vyrobíme do 3-5 týdnů

Polohovací lamelový rošt JANTAR-Hlava, má 5 relaxačních poloh pod hlavou, 42 pružných lamel v kaučukových pouzdrech, 9 výztužných lamel, středový stabilizační popruh

1. Vyberte si rozměr:
3 910,-  včetně DPH

Popis

Lamelový rošt JANTAR-H 

Lamelový rošt JANTAR-H je Český výrobek z dílny "STACH". Název celé řady komfortních roštů STONE LINE jsme pojmenovali dle ušlechtilých kamenů. Patří mezi LUXUSNÍ lamelové rošty a to především díky svému materiálovému provedení.

Provedení

Lamelový rošt JANTAR má 42 přepjatých lamel. Lamely jsou uloženy v pevných plastových pouzdrech. Vyšší nosnost roštu zajišťuje 9 ks výztužných lamel v bederní částiLamely roštu jsou spojeny středovým stabilizačním popruhem, který pomáhá s rozložením zátěže na jednostlivé lamely.

Kvalitní provedení lamelového roštu JANTAR je zárukou vysoké kvality.

Lamelové rošty JANTAR jsou vhodné pro všechny sendvičové a pěnové matrace, ale i pružinové matrace z nabídky. 

Doporučená nosnost pevného lamelového roštu JANTAR-H je do 140 Kg. 

Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění).

Veškeré otázky Vám také rádi zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 775 093 052 nebo 777 004 122.

Technické informace

Lamelový rošt JANTAR-H - Technické informace

 • 42 ks přepjatých lamel 8x26 mm 
 • 9 ks výztužných lamel 8x26 mm (v bederní části)
 • pevné plastové pouzdra
 • polohování hlavové části - 5 relaxačních poloh
 • hmotnost cca 13 kg 
 • výška roštu: cca 6 cm 
 • maximální nosnost: do 140 kg 

Standardní rozměry roštu JANTAR:

 • 90 x 200 cm 
 • 80 x 200 cm  
 • 85 x 195 cm
 • 70 x 200 cm

Díky různým konstrukcím postelí je skutečná velikost roštu vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr. Je tak zaručeno správné uložení roštu do rámu postele. (Příklad: rošt 90x200  =  89x195 cm).

Atypické provedení

Lamelové rošty JANTAR vyrábíme také na míru (výroba na zakázku). Pokud potřebujete lamelový rošt vyrobit v jiném rozměru, než jsou typické rozměry, vyberte políčko „atypický rozměr". U atypický rozměrů a výroby na zakázku,  požadujeme díky nestandardnímu rozměru vždy zálohu nebo platbu předem. Orientační cenová kalkulace roštů  v atypickém rozměru: do maximálního rozměru šířky 90x200cm s příplatkem 10%, do rozměru délky 210cm je příplatek 10%,  a do rozměru délky 220cm je příplatek 20% oproti standardní prodejní ceně (bez slev a jiného zvýhodnění). Při těchto velikostech, dochází vždy k úpravě ceny, podle požadovaného rozměru o přesné ceně atypického roštu budete obratem informováni e-mailem nebo telefonicky. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení ceny bude objednávka závazná. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)