Polohovací lamelový rošt SUPERFIX - HN

Vyrobíme do 3-5 týdnů

Polohovací lamelový rošt SUPERFIX, je komfortní lamelový rošt, 28 pružných lamel s bílou omyvatelnou fólií, lamely jsou uloženy v pevných pouzdrech, 6 výztužných lamel, středový stabilizační popruh

1. Vyberte si rozměr:
3 220,-  včetně DPH

Popis

Polohovací lamelový rošt SUPERFIX-HN

Velice pohodlný lamelový rošt SUPERFIX-HN v polohovacím provedení, je jeden z nejvíce prodávaných lamelových roštů.  Jeho předností je kromě velmi příznivé ceny, také plně funkčních 28 pružných lamel. Ty jsou uloženy v pevných plastových pouzdrech. Součástí tohoto lamelového roštu je i 6 ks výztužných lamel, které slouží k nastavení tuhosti v bederní části lamelového roštu. Pokud posuvné třmeny posunete více od sebe, lamely budou tužší a tedy i ležení bude tvrdší, a naopak.

Polohovací lamelový rošt SUPERFIX-HN má 5 relaxačních poloh v hlavové části roštu, což je velmi příjemné při večerní četbě v lůžku, ale také má 5 relaxačních poloh v nožní části, což ocení především těhotné ženy a nebo lidé trpící na bolesti nohou a křečové žíly.

Lamely jsou potaženy velmi praktickou omyvatelnou bílou fólií pro snažší údržbu roštu.

Středový stabilizační popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu, díky němuž jsou lamely vzájemně spojeny, a lépe tak reagují na zakřivení těla uživatele. Zvyšuje se tím i užitná hmotnost lamelového roštu.

Pevný lamelový rošt SUPERFIX-HN je náš Český výrobek "STACH" a tento rošt díky kvalitě DOPORUČUJEME. 

Lamelové rošty SUPERFIX-HN jsou vhodné pro všechny pružinové i sendvičové matrace. 

Doporučená nosnost pevného lamelového roštu SUPERFIX-HN je do 130 Kg. 

Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění).

Veškeré otázky Vám také rádi zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 775 093 052 nebo 777 004 122.

Technické informace

Lamelový rošt SUPERFIX-HN - Technické informace

 • 28 ks přepjatých lamel 8x38 mm
 • 6 ks výztužných lamel 8x38 mm (v bederní části)
 • bílá omyvatelná fólie na povrchu lamel
 • pevná plastová pouzdra
 • polohování hlavové části - 5 relaxačních poloh
 • polohování nožní části - 5 relaxačních poloh
 • hmotnost cca 12 kg 
 • výška roštu: cca 6 cm 
 • maximální nosnost: do 130 kg 
 • pevný lamelový rošt SUPERFIX-HN lze kombinovat v jednom lůžku i s jinými rošty, ovšem jen při zachování stejné výšky roštu. 

Standardní rozměry roštu SUPERFIX-HN:

 • 90 x 200 cm 
 • 80 x 200 cm 
 • 85 x 195 cm 

Díky různým konstrukcím postelí je skutečná velikost roštu vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr. Je tak zaručeno správné uložení roštu do rámu postele. (Příklad: rošt 90x200  =  89x195 cm).

Atypické provedení

Lamelové rošty SUPERFIX-HN vyrábíme také na míru (výroba na zakázku). Pokud potřebujete lamelový rošt vyrobit v jiném rozměru, než jsou typické rozměry, vyberte políčko „atypický rozměr". U atypický rozměrů a výroby na zakázku,  požadujeme díky nestandardnímu rozměru vždy zálohu nebo platbu předem. Orientační cenová kalkulace roštů  v atypickém rozměru: do maximálního rozměru šířky 100x200cm s příplatkem 10%, do rozměru délky 210cm je příplatek 10%,  a do rozměru délky 220cm je příplatek 20% oproti standardní prodejní ceně (bez slev a jiného zvýhodnění). Při těchto velikostech, dochází vždy k úpravě ceny, podle požadovaného rozměru o přesné ceně atypického roštu budete obratem informováni e-mailem nebo telefonicky. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení ceny bude objednávka závazná. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)