Polohovací lamelový rošt TYRKYS - H

Vyrobíme do 3-5 týdnů

Polohovací lamelový rošt TYRKYS-Hlava, pro vyšší hmotnost, má 5 relaxačních poloh pod hlavou, povrch lamel tvoří omyvatelná fólie, 42 pružných lamel v kaučukových DUO pouzdrech, 9 výztužných lamel + 3 výztužné trojlamely, středový stabilizační popruh

1. Vyberte si rozměr:
3 980,-  včetně DPH

Popis

Lamelový rošt TYRKYS-H 

Polohohovací lamelový rošt TYRKYS-H je Český výrobek z dílny "STACH". Název celé řady komfortních roštů STONE LINE jsme pojmenovali dle ušlechtilých kamenů.

Provedení

Povrch lamel je potažen vrstvou praktické omyvatelné fólie.

Lamelový rošt TYRKYS má 42 přepjatých lamel. Lamely jsou uloženy v kaučukových pouzdrech které umožňují díky své konstrukci efektní vyklápění lamel a napomáhají tak matraci v kopírování tvarů vašeho těla. Tyto DUO kapsy jsou konstrukčně upraveny tak, aby výkyvné lamely byly protaženy až do okrajových částí roštu, díky tomu podepře matraci po celé její šiřce. Vyšší nosnost roštu zajišťuje 9 ks výztužných DVOJlamel v bederní části a 3 ks výztužných TROJlamel. Lamely roštu jsou spojeny středovým stabilizačním popruhem, který pomáhá s rozložením zátěže na jednostlivé lamely.

Kvalitní provedení lamelového roštu TYRKYS je zárukou vysoké kvality.

Lamelové rošty TYRKYS jsou vhodné pro všechny sendvičové a pěnové matrace z nabídky. 

Doporučená nosnost pevného lamelového roštu TYRKYS je do 150 Kg. 

Záruka: 3 roky (dle splnění Záručního plnění).

Veškeré otázky Vám také rádi zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 775 093 052 nebo 777 004 122.

Technické informace

Lamelový rošt TYRKYS-H - Technické informace

 • 42 ks přepjatých lamel 8x26 mm s povrchovou úpravou omyvatelné fólie
 • 9 ks výztužných DVOJlamel 8x26 mm + 3 ks výztužných TROJlamel (v bederní části)
 • kaučukové výkyvné pouzdra
 • polohování hlavové části - 5 relaxačních poloh
 • hmotnost cca 16 kg 
 • výška roštu: cca 8 cm 
 • maximální nosnost: do 150 kg 

Standardní rozměry roštu TYRKYS:

 • 90 x 200 cm 
 • 80 x 200 cm  
 • 85 x 195 cm
 • 70 x 200 cm 

Díky různým konstrukcím postelí je skutečná velikost roštu vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr. Je tak zaručeno správné uložení roštu do rámu postele. (Příklad: rošt 90x200  =  89x195 cm).

Atypické provedení

Lamelové rošty TYRKYS vyrábíme také na míru (výroba na zakázku). Pokud potřebujete lamelový rošt vyrobit v jiném rozměru, než jsou typické rozměry, vyberte políčko „atypický rozměr". U atypický rozměrů a výroby na zakázku,  požadujeme díky nestandardnímu rozměru vždy zálohu nebo platbu předem. Orientační cenová kalkulace roštů  v atypickém rozměru: do maximálního rozměru šířky 100x200cm s příplatkem 10%, do rozměru délky 210cm je příplatek 10%,  a do rozměru délky 220cm je příplatek 20% oproti standardní prodejní ceně (bez slev a jiného zvýhodnění). Při těchto velikostech, dochází vždy k úpravě ceny, podle požadovaného rozměru o přesné ceně atypického roštu budete obratem informováni e-mailem nebo telefonicky. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení ceny bude objednávka závazná. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)