Postel EXCLUSIVE - NIZWA

Na zakázku

Postel NIZWA je jedna z luxusních postelí řady EXCLUSIVE. Kombinace masivního dřeva s čalouněním, v látkách AQUACLEAN nebo v KŮŽI, s velkým ÚLOŽNÝM PROSTOREM dodávají lůžku zmíněný komfort. Součástí postele jsou velmi kvalitní polohovací lamelové rošty s plynovými písty. Výška lehací plochy je min. 60 cm dle zvoleného typu matrace.

51 660,-  včetně DPH

Popis

Postel EXCLUSIVE s úložným prostorem - NIZWA

Exkluzivní kombinovaná postel s úložným prostorem NIZWA je úplnou NOVINKOU 2016, u níž se kloubí nedosažitelná pevnost masivního dřeva s praktickou měkkostí čalounění. Konstrukce lůžka je tvořena velmi pevným a omyvatelným korpusem v bílé barvě, který je zvenčí polstrovaný 4 cm vysokou PUR pěnou a potahovou textilií AQUACLEAN (popř. 100% KŮŽE).

Masivní a moderní čelo lůžka NIZWA je vyrobeno z rostlého tvrdého dřeva BUK, DUB s možností moření do odstínu dle nabídky. tradičním představitelem jednoduchosti, elegantnce a síly detailu. Plasticky tvořené čelo lůžka dotváří celkový design mohutné postele.

Řada EXCLUSIVE je TOP NOVINKOU modelů kolekce  „STACH“. 

Feng Shui design 

Celá řada EXCLUSIVE je vytvořena na podporu JINové energie, která je prioritou pro regenerační prostor jako je ložnice. Klid, ticho, měkkost, to vše je charakter JIN (ženské) energie, tak potřebnou pro zdravý spánek. Proto jsme do této řady lůžek vložili co nejvíce prvků měkkého čalounění, ovšem v materiálech velmi snadných na údržbu.

Postel je velmi vhodná také pro starší lidi, protože lehací plocha je v minimální výšce 65-70 cm (dle zvolené matrace), a to je opravdu příjemné vstávání…

Provedení

Lůžko NIZWA je vyrobeno z pečlivě vybraného masivního dřeva BUK a DUB. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin dřeva, kde klademe velký důraz na kvalitu textury dřeva a stálost dřeva. Tyto dřeviny lze dále mořit do odstínů OLŠE, TŘEŠEŇ, OŘECH, BÍLÁ, TABÁK, WENGE, GRAY… Lůžko standardně vyrábíme v rozměrech 180x200, 160x200 a nebo i atypické provedení délky (např.220cm).

Úložný prostor

Velkou prioritou řady EXCLUSIVE je objemný úložný prostor. Do úložného prostoru je přístup od nohou a to vyklopením lamelového roštu. Celý prostor je pevně klížený, aby ani časem nedocházelo k tzv. "vrzání" a je vyroben z plně omyvatelného materiálu bílé barvy. Dno úložného prostoru tvoří děrovaný a také omyvatelný Akulit, který zaručuje kvalitní provětrávání úložného prostoru, velmi důležitý pro zdravý spánek. 

Pod lůžkem je samozřejmě praktický vzdušný prostor vysoký 11 cm, který skrývá hned několik výhod. Díky němu pod lůžkem nedochází ke stagnaci energie, úložný prostor je díky němu velmi kvalitně odvětraný a v neposlední řadě zvyšuje výšku lehací plochy. 

Úložný prostor se již v základní verzi lůžka otevírá manuálním zvednutím nožní části roštu, a to díky naší další novince z dílny „STACH“. Výklopné kování jsme upravili a doplnili o „plynové písty“ pro jednodušší zvedání roštu, které je nastaveno na tlak 600N, což bez obav udrží i těžší matrace. 

Lamelové rošty

Manuál - V řadě EXCLUSIVE jsou již ve standardu polohovací lamelové rošty vysoké kvality (TYRKYS). V každé polovině lůžka je jeden polohovací rošt s 42-mi přepjatými lamelami. Lamely jsou uloženy ve výkyvných kaučukových pouzdrech, kde bederní část roštu je vyztužena 12-ti výztuhami pro regulaci tvrdosti lehací plochy. Lamelové rošty mají v hlavové části 5 manuálně polohovacích relaxačních poloh, což jistě při večerní relaxaci nebo četbě oceníte. Nožní část lamelového roštu otevírá plynový píst a tím je zaručen plynulý a tichý chod polohovacího kování.
Motor - druhou verzí lamelového roštu je verze „MOTOR“, kde máme v nabídce celou řadu motorových lamelových roštů, které výrazně zvyšují komfort ležení. Manipulaci lamelového roštu během odpočinku pomocí dálkového ovládání jistě ocení každý uživatel.

Potahové látky AQUACLEAN

AQUACLEAN - potahové látky s technologií Aquaclean mají revoluční povrchovou úpravu, která umožňuje odstranit skvrny pouze pomocí čisté vody. AquacelanTechnology je pokročilá ochrana vašeho čalouněného lůžka. Tato úprava pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou, která zabrání proniknutí nečistot do látky. Údržba je tak velmi jednoduchá a skvrny odstraníte za minimum času. Aquaclean pomáhá odstraňovat většinu skvrn vzniklých v domácnosti (víno, inkoust, omáčky, tuk, bláto, čokoláda, krém atd.), usnadní vám tak život a vy získáte více času na důležité věci. 

Dřevěné části lůžek řady EXCLUSIVE se vyrábí z pečlivě vybíraného bukového nebo dubového masivu. Masivní dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-3 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. To zaručuje maximální stálost dřeva. Výběr a kvalita vstupního dřeva je prioritou při výrobě lůžek značky "STACH". Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní. Postel NIZWA splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit desítky let. 

POSTELE-STACH.CZ VÁM NABÍZÍ ZA POPLATEK PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NÁMI DODÁVANÉ POSTELE

Ve fotogalerii je pro demonstraci foto postele NIZWA v barevném provedení BUK / ořech a potahová látka Aquaclean AVATAR c/06 (další barevné kombinace naleznete ve vzorníku barev). 

Technické informace

Materiál postele NIZWA

 • dřevo: - Masiv BUK
 •             - Masiv DUB
Rozměry postele
 • Rozměr postele: 180 x 200cm (celkový rozměr: 198 x 213 cm)
 • Rozměr postele: 160 x 200cm (celkový rozměr: 178 x 213 cm) 
 • Výška čela postele: 123 cm 
 • Výška úložného prostoru: 25 cm
 • Výška korpusu: 35 cm, Tloušťka bošnic: 6 cm
 • Výška horní hrany bočnic: 46 cm
 • Výška lehací plochy: 60-70 cm (dle použité matrace)
 • Vzdušný prostor pod lůžkem: 11 cm

Cena zahrnuje DPH, polohovací rošty TYRKYS-HN, plynové písty a výškové stavěče.
Cena nezahrnuje matrace. 

Atypické provedení

Pokud potřebujete postel NIZWA vyrobit v jiném rozměru nebo v jiném barevném provedení než je standardní rozměr a standardní barevné provedení, klikněte na políčko "rozměr na míru" a uveďte vámi požadované změny. My Vaše požadavky konstrukčně zhodnotíme, oceníme a budeme Vás telefonicky nebo e-mailem informovat o výsledné ceně. Po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy nebo celé platby předem, jde zboží do výroby. 

Na zakázku lze vyrobit: 
- Odlišnou barevnou kombinaci viz. vzorník barvy dřeva (s příplatkem). 
- Prodloužení délky postele na 220 cm (cena +20%). 
- Postel umíme vyrobit i pro pevné (nepolohovací) a nebo motorové rošty. Postel je potom dodána bez roštů, plynových pístů a výškových stavěčů (cena je vždy individuální). 

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

U výroby na zakázku požadujeme vždy platbu nebo zálohu před výrobou. 

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 775 093 052 nebo 777 004 122. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)