Rozkládací dřevěná postel SOKOSTI

Na zakázku

Kompletní rozkládací lůžko SOKOSTI je úplnou NOVINKOU naší kolekce. Je to masivní dřevěná postel, které se dá rozložit lehací plocha z 90x200 na rozměr 130x200 nebo 170x200. Součástí lůžka jsou lamelové rošty a sendvičové matrace ze studené pěny.

Montáž zdarma
43 800,-  včetně DPH

Popis

Rozkládací lůžko SOKOSTI

NOVINKA 2014

Maximálně funkční rozkládací lůžko SOKOSTI je novinkou naší kolekce "STACH". Může sloužit jako pohovka a nebo plnohodnotné lůžko (90x200, 130x200, 170x200). Všechny nosné prvky lůžka jsou vyrobeny z rostlého tvrdého dřeva. Plasticky tvořené čelo lůžka dotváří celkový design mohutné postele, kde všechny detaily jsou velmi jemně zaobleny a jsou příjemné na dotek i bezpečné při užívání. Prioritou naší výroby je kvalitní vstupní materiál, což je v případě dřevěných postelí prvotřídní vzduchosuché dřevo BUK nebo DUB. Dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-3 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. Všechny konstrukční spoje jsou velmi pevné a zaručují maximální stabilitu lůžka. Tato postel je plnohodnotným kusem masivního nábytku a nezklame i toho nejnáročnějšího zákazníka. 

Součástí lůžka je:

 • Rozkládací lůžko SOKOSTI
 • Luxusní lamelové rošty 2x 28 lamel 
 • Výsuvný úložný prostor (v.20 cm)
 • Sendvičové matrace ze studené pěny HR45 (1ks 12x90x200, 1ks 18x40/40x200)

Provedení

Lůžko SOKOSTI je vyrobeno z pečlivě vybraného dřeva BUK nebo DUB. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin, kde klademe velký důraz na stálost a kvalitu textury dřeva. Tyto dřeviny lze dále mořit do odstínů OLŠE, TŘEŠEŇ, OŘECH, BÍLÁ, TABÁK, WENGE… 

Feng Shui design 

lůžko SOKOSTI je moderním kusem nábytku, kde pevný rám lůžka vám bude vytvářet pevný životní rámec a oporu během spánku. Střídání pevné výplně s volnou výplní je obdobné jako Jin a Jang, měkký a tvrdý, nahoře a dole, lehký a těžký… Všechny hrany jsou příjemně zaobleny a vytváří takto potřebný Jinový prvek v ložnici. 

Postel doporučujeme i starším lidem, protože lehací plocha je ve výšce 55 cm a příjemně se z ní vstává.

Postel SOKOSTI je český výrobek z dílny "STACH", který vyniká svou mohutnou konstrukcí z masivního dřeva, která zajistí posteli maximální stabilitu. Ba co víc, tato postel nebude sloužit jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás! Snažíme se vyvíjet a vyrábět postele nadstandardní, spolehlivé, bytelné a luxusní.

U TÉTO POSTELE VÁM NAŠE FIRMA POSTELE-STACH.CZ NABÍZÍ MONTÁŽ ZDARMA. 

Na fotografiích je zobrazeno lůžko SOKOSTI v barevném provedení BUK/třešeň (další barevné kombinace naleznete ve vzorníku barev). 

Technické informace

Materiál rozkládací postele

 • dřevo: - Masiv BUK (standardní provedení)
 •             - Masiv DUB (cena BUK +15%)
Rozměry postele
 • Rozměr lehací plochy složené - 90 x 200cm (celkový rozměr postele: d.208, š.101, v.95 cm)
 • Rozměr lehací plochy rozložené 1. - 130 x 200cm (celkový rozměr postele: d.208, š.139, v.95 cm) 
 • Rorměr lehací plochy rozložené 2. - 170 x 200cm (celkový rozměr postele: d.208, š.178, v.95 cm) 
 • Výška lehací plochy: 55 cm
 • Výška čela postele: 95 cm 

Cena zahrnuje DPH a montáž postele.
Součástí rozkládacího lůžka jsou lamelové rošty, matrace ze studené pěny a výsuvný úložný prostor.

Atypické provedení

Vyrábíme také postele z masivu na míru, tzn. výroba na zakázku. Pokud potřebujete lůžko SOKOSTI vyrobit v jiném barevném provedení než je standardní a nebo designově upravit např. tvar čela, klikněte na políčko "atypické provedení" a uveďte vámi požadované změny jako je rozměr, barvu, úpravu čela apod.   My potom postel ve Vámi požadovaném rozměru oceníme a budeme Vás telefonicky nebo e-mailem informovat o výsledné ceně, po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy nebo celé platby předem, jde zboží do výroby. 

U výroby na zakázku požadujeme vždy platbu nebo zálohu před výrobou. 


Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese info@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 
 

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)