Dřevěná postel ADONIS - DUB/přírodní

Dodáme do 5-7 týdnů

Jednoduchá a elegantní dřevěná postel ADONIS je masivní postel z rostlého tvrdého dřeva DUB. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je min. 52-60 cm.

13 790,-  včetně DPH

Popis

Postel ADONIS - DUB

Jednoduchá a elegantní dřevěná postel ADONIS je masivní postel z rostlého tvrdého dřeva DUB. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je min. 56 cm.

AKČNÍ SET nabízíme pro rok 2016 v provedení:

Rozměr - 160x200, 180x200

Provedení dřeva - DUB / přírodní

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 

www.POSTELE-STACH. cz

POSTELE-STACH.CZ VÁM NABÍZÍ ZA POPLATEK PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NÁMI DODÁVANÉ POSTELE.

Technické informace

Materiál postele ADONIS

 • dřevo: - Masiv DUB / přírodní
Rozměry postele
 • Rozměr postele: 180 x 200cm (celkový rozměr: 208 x 196 x 95 cm)
 • Rozměr postele: 160 x 200cm (celkový rozměr: 208 x 176 x 95 cm) 
 • Výška čela postele: 95 cm 

Cena nezahrnuje matrace a rošty.

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)