Spaní podle Feng Shui


Vstoupíte do nějakého domu a ihned se cítíte jako doma! Nevíte čím to přesně je. Zda je to vybavením, tvarem místnosti nebo způsobem, jakým přichází světlo. Jediné co cítíte, jsou příznivé vibrace, pozitivní atmosféra, dobrá nálada, pohostinnost a dokonalá rovnováha. Pokud jste někdy něco podobného zažili, pravděpodobně to bylo dobré feng shui. Feng shui znamená, že obyvatelé tohoto domu žijí v harmonii s přírodou a tento domov vyzařuje klid .

Aby okolní prostředí bylo v rovnováze, na to má vliv mnoho faktorů – poloha budovy, uspořádání nábytku a věcí, barvy použité v jednotlivých místnostech. Jednotlivé předměty mohou energii dodávat či odčerpávat – to znamená, že energie může být pozitivní nebo negativní. Pokud se budete řídit starým čínským uměním (pravidly feng shui), které se zabývá uspořádáním věcí v prostoru, můžete pomocí základních prvků vytvořit harmonické prostředí kdekoliv!

Pokud chcete praktikovat feng shui, musíte využít životní síly „čchi“, pro maximální využití pozitivních účinků. Usměrněním toku „čchi“ budete schopni ovlivnit osud.

CO JE TO ČCHI 

Čchi ovlivňuje osobnost každého jedince, jeho vitalitu i zdraví. Čínské praktiky, jako například cvičení bojových umění a akupunktura ovlivňuje také tok osobní životní energie. Feng shui je ve srovnání s těmito metodami „akupunktura domova“.

Zlepšením toku čchi můžeme ovlivnit naši vitalitu, zdraví a osud, a to se může týkat kterékoliv oblasti našeho života.

Zkuste se nyní podívat na následující otázky a zamyslete se nad svými odpověďmi:

  • Odpovídá vaše povolání tomu, co byste chtěli skutečně dělat ze svého nejvnitřnějšího přesvědčení?
  • Daří se vám v partnerských vztazích a v mezilidských vztazích s ostatními lidmi?
  • Máte kladný vztah ke svým rodičům, prarodičům, sourozencům?
  • Jak často prožíváte okamžiky ve svém životě, kdy se cítíte bohatí a požehnaní?
  • Jaký je Váš zdravotní stav?
  • Máte přátele, kteří jsou ochotni vám kdykoli pomoci?
  • Máte čas na krásné věci, které život přináší?
  • Dokážete se utišit a navázat kontakt se svým nitrem?
  • Je pro vás důležité, co si o vás myslí jiní lidé?

Pokud byste chtěli některou ze svých odpovědí změnit, pomůže Vám k tomu feng shui a s ním změny ve vašem domově. Tak neváhejte a pusťte se do toho!

Postele dle designu STACH se věnují feng shui již několik let. Snažíme se, abyste rovnováhu feng shui pociťovali zejména v ložnici, a ostatních částech domu, které jsou určeny pro odpočinek. Pokud se tedy rozhodnete pro změnu, kontaktujte nás! A nebo si rovnou objednejte některou z našich postelí!

D.Š.