Matrace Magniflex aneb jak se vyspat zdravě…


Je zde další měsíc a s ním Vám přinášíme další článek dnes věnovaný tématu matrace. V dnešním čísle Vám chceme představit Italskou značku Magniflex, která vyrábí matrace z nejkvalitnějších materiálů bez alergenů a škodlivých látek.

Tato společnost, která se spánkem zabývá již přes 50 let také vlastní certifikáty předních evropských testovacích laboratoří a není se čemu divit. Potahové látky jsou upraveny tak, aby se v nich nemohly množit bakterie, roztoči nebo plísně. Všechny jsou tedy vhodné pro alergiky, některé z matrací Magniflex mají vetkané stříbrné vlákno v potahu. Stříbro se totiž používá ve zdravotnictví pro antibakteriální a antistatické funkce. Zdravotní matrace Magniflex s více jak 4 cm patentované paměťové pěny jsou certifikovány v EU jako zdravotní produkty 1. kategorie a prodávají se proto s nižší sazbou DPH. 

Výhodou nákupu matrací Magniflex je i to, že si v prodejně můžete matrace vyzkoušet a se zkušeným personálem vybrat matraci na míru – podle Vaší váhy, výšky, věku i zdravotních dispozic. Snažíme se také brát ohled na to, že každý zákazník spí v jiné poloze a každý preferuje jinou tvrdost matrace. Proto se neostýchejte využít možnosti matrace si vyzkoušet. Téměř zázrakem můžeme nazvat patentované matrace Magnistretch určené pro aktivní regeneraci těla během spánku. Inspirací pro tento typ matrací bylo neustále zatěžované lidské tělo, jehož páteř každý den, večer po 18 hodinách zátěže, sesedne o 1-2 cm. Proto by měl člověk své tělo protahovat. Matrace Magnistretch natahuje Vaši páteř, zatímco spíte.

imagePomocí tlaku vyvíjeného Vaší tělesnou hmotností na matraci se vrchní vrstva matrace roztahuje a každá polovina se pohybuje opačným směrem. Toto hnutí jemně táhne záda, zvětšuje prostor mezi obratli a vytváří prostor pro regeneraci a revitalizaci meziobratlových plotének během spánku. Díky tomuto patentu dochází k lepšímu rozložení hmotnosti na matraci, a díky 2 cm patentované paměťové pěny v potahu i k lepšímu průtoku krve. Tak neváhejte a vyberte si tu Vaši stvořenou přímo na tělo.

Kam se starou matrací?

Zaujal Vás náš článek, rozhodli jste se ke koupi nové matrace a nevíte kam s tou starou? Způsobů, jak se jí zbavit je hned několik.

Jako první variantu každého jistě napadne odvést matraci na sběrný dvůr. Není ale škoda se jí nadobro zbavit? Pokud máte doma pejska, jistě ji ocení jako své útočiště i pelíšek na válení. Pokud žádného chlupatého mazlíčka nemáte, přesto je možné pomoci jiným chupáčům v útulcích. Tak jak jsou útulky vděčné za staré deky, konzervy nebo pamlsky pro psy, ocení i starou matraci. A ještě uděláte dobrý skutek. Také je možné matraci někomu darovat. Pokud uveřejníte inzerát, že matraci darujete za odvoz, o nic se starat nemusíte, obdarovaný si pro matraci přijede, odveze si ji a vy můžete mít klidný spánek, jelikož poslouží ještě někomu dalšímu. Pokud je matrace v dobrém stavu, všechny děti ocení, pokud jim matraci darujete a ony si z ní budou moci vyrobit základ pro perfektní bunkr.