Zavři PC a padej ven!!!


Jsi líný si to přečíst?!

Tak pozor, toto není žádný motivační článek o tom, jak dosáhnout všeho, co jen chcete, jen stačí věřit. Nebudu tu do vás hustit kariérní kecy o tom, že abyste něčeho dosáhli, musíte jednoduše makat. Pro mě za mě nepracujte, nechoďte na brigády, nevěřte nikomu a ničemu, mně je to šuma fuk. Na co vás budu přesvědčovat o něčem, čemu nechcete sami věřit? No na nic, na to „kašlu“. Tento článek je o užívání. image

Všichni hromadně, šťastně a spokojeně, sedíme u Facebooku jako jedna velká rodina. Jen během psaní tohoto článku jsem se tam i já podíval asi desetkrát. Hrůza. A to podotýkám teď, když ještě není dopsaný. Čumíme na svoje životy přes obrazovky a díváme se jak „timeově“ nám utíká čas mezi prsty. Prozradím vám něco. Vy už nikdy nebudete mít 18, 19, 20, 21, 22 ani 23 roků. Už nikdy nebudete mít tolik času a možností jako teď a už nikdy nebudete znovu tak mladí jako teď. I když si můžete říct, že jste tak staří jak se cítíte a můžete být mladí i ve 40, ale přijdou děti, byt, práce a hypotéka, zodpovědnost nejen za sebe, ale i za rodinu a další spousta faktorů, které vám velice rychle připomenou váš věk.

Věnujte více času lidem a zážitkům kolem sebe. Žijte tu teď. Zahoďte všechny výmluvy a začněte se usmívat. Nemrhejte energii na lidi, kteří vás nemají rádi, šetřete s ní pro lidi, kteří vás milují. Když vám něco nejde, udělejte vše pro to, aby vám to šlo, ale když se to jeví jako neschůdné, nedělejte to a najděte si něco jiné. Těšte se z každého dne, z každého krásného momentu, ze slunce, z deště, z dobrých spolužáků, super nového trička, z té sexy kočky, co bývá vedle na pokoji. Těšte se z toho, co vás čeká v létě, v životě, kolik sexu, lásky, smíchu, objetí, květů, party, hudby, kolik života ještě zažijete. Žijte přítomností, ta tvoří vaši budoucnost. Raději tento moment využijte na 110% a žijte.

Na světě je milion měst, stovky států, tisíce lidí, které zkrátka musíte potkat, je to celé spektrum překrásných zkušeností, her, úsměvů, celý vesmír proudící energie, a tak ji nenechejte protéct mezi prsty. Jste všichni mladí, i já, a tak si uvědomte, že jak chcete, tak bude. Ještě stále můžete být superstar, být modelkou, lovit tresky na Aljašce, žít jako indián anebo stát se malířem. Vyzkoušejte co nejvíc „atrakcí“, které vám život na této překrásné planetě nabízí. I když se vám to nezdá, nepřitahuje vás to, vyzkoušejte to, nikdy nevíte, koho tam potkáte, čím vás obohatí anebo zdali vás to nakonec nebude bavit. Vstaňte hned teď a běžte do galerie, divadla, kina, na party, do Francie, do Laponska na běžky, na procházku, sbalit nějakého kluka či holku, rozejít se, anebo se učte, čtěte, tancujte, smějte se a zpívejte! Naučte se kreslit, zapište se na hodiny španělštiny, klavíru, kurzu tantrického sexu, semináře Feng Shui. Byli jste už na bowlingu, paraglidingu, jumpingu? Víte jak krásně je ve Finsku? Přihlaste se na konkurz superstar. Všechno!!! Můžete ochutnat všechny bonbóny života a nepřiberete. Berte si plnými doušky a rozdávejte to okolo. Milujte lidi a pomáhejte, milujte sebe a dělejte si dobře. Prosím vás, vás všechny, užívejte si plnými doušky, ba až nemravně a mějte se rádi. Žijte!

Když se vám stane něco zlé, co vás tíží a bolí, proč se trápíte, jste nešťastní. Věřte mi, všechno zlé má pro nás nějaký smysl, vše se opravdu děje z nějakého důvodu a i když to vaši bolest nezmění, světlo je silnější jak tma. A i když tomu věříte nebo ne, nakonec i tak vždy vyjde slunce! Naučme se brát si z toho zlého co nejvíce dobrého, ať ta bolest má pořádný efekt!:-)))

Tak už vypni ten PC nebo mobil a padej ven!!! 

D.Š.

image image