Laťkový rošt ALFA

Dočasně nedostupné

PEVNÝ laťkový rošt ALFA je klasický smrkový rošt. Skládá se ze smrkových latí spojených textilním popruhem. Rošt je velmi pevný, výška latí je 28 - 30mm

1. Vyberte si rozměr:
  • Rozměr na míru
1 081,-  včetně DPH

Popis

Pevný laťkový rošt ALFA

Základní pevný rošt ALFA je nejpoužívanější rošt do lůžek, a to díky pevné konstrukci a nízké ceně.

Laťkový rošt tvoří hoblované smrkové latě, které jsou vzájemně spojeny textilním popruhem. Tento popruh slouží jednak ke spojení jednotlivých latí, ale i pro snadnější manipulaci. Tloušťku smrkových latí používáme minimální 28 mm, což je vidět také na pevnosti roštu. Počet latí je velmi hustý, abychom maximálně šetřili matraci. Protože pokud jsou mezi latěmi velké mezery, trpí tím především matrace. 

Laťkový rošt ALFA je vhodný pro všechny pružinové a sendvičové matrace. 

Doporučená nosnost pevného laťkového roštu ALFA 160x200 v případě podložení středovou lištou je do 250 Kg.

Záruka: 2 roky (dle splnění Záručního plnění).

Veškeré otázky Vám také rádi zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 775 093 052 nebo 777 004 122.

Technické informace

Laťkový rošt ALFA - Technické informace

  • 17 ks smrkových latí 28x65 mm
  • hmotnost cca 7-15 kg (dle rozměru)
  • výška roštu: 28 mm 
  • maximální nosnost: do 130 kg 

Díky různým konstrukcím postelí je skutečná velikost roštu vždy o 1 cm užší a 5 cm kratší než uvedený rozměr. Je tak zaručeno správné uložení roštu do rámu postele. (Příklad: rošt 90x200  =  89x195 cm).

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

  • Lenka Janálová

    Lenka Janálová

    Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

  • Lenka Korandová

    Lenka Korandová

    Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

  • Helena Polčáková

    Helena Polčáková

    Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)