Postel ROSIE

Dočasně nedostupné

Originální design postelí řady RUSTIC je charakteristický zejména svou výraznou texturou dřeva a je umocněn 3D plastickým efektem a patinou. Postel ROSIE je svou mohutností čela a celé konstrukce lůžka velmi luxusní postel.

1. Vyberte si rozměr:
35 550,-  včetně DPH

Popis

Dřevěná postel ROSIE

NOVINKA 2018

Opravdová NOVINKA mezi širokou nabídkou postelí na trhu. ORIGINÁLNÍ design postele, konstrukční jedinečnost materiálového provedení a také náročnost výroby dává celé řadě RUSTIC punc originality. Jednotlivé části lůžka jsou vyráběny z pečlivě vybrané smrkové dřeviny, naformátovány a klíženy tak, aby texturová strana (tangenciální) byla vždy pohledová. Všechny takto pohledové strany jsou hloubkově drásány tak, aby vytvořili 3D plastický efekt. Následná náročná povrchová úprava s patinou dává výslednému povrchu jedinečný design a pevnost tvrdých dřevin.

Vyznačuje se velmi pevnou masivní konstrukcí z rostlého dřeva, s pevností a stálostí celé generace. Ba co víc, tato postel nebude sloužit ne jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás!!!

Postel ROSIE má velmi mohutné čelo což utváří velmi robusní a osobitý design. Jedinečná je i dominantní výška čela postele 125 cm.

Postel je vyhledávána také staršími lidmi, protože lehací plocha je v minimální výšce 55-65 cm (dle zvoleného roštu a  matrace), a to je opravdu příjemné vstávání…

Provedení

Lůžko ROSIE je vyrobeno z pečlivě vybraného masivního dřeva SMRK. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin dřeva, kde klademe velký důraz na kvalitu textury dřeva a stálost dřeva. Tyto dřeviny lze dále mořit do odstínů BÍLÁ-CR, CREME-CR, ŠEDÁ-BI, ŠEDÁ-CR, WENGE-BI, HNĚDÁ-CR, OŘECH-CR, DUB-CR… Lůžko standardně vyrábíme v rozměrech 180x200, 160x200, 140x200, ovšem je možno vyrobit na zakázku i variantu 90x200 a nebo i atypické provedení délky (např.220cm).

Postel ROSIE splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit desítky let. 

Dřevěná postel ROSIE  je český výrobek z dílny „STACH“, který vyniká svou mohutnou masivní konstrukcí z rostlého dřeva, s pevností a stálostí celé GENERACE. Snažíme se vyvíjet a vyrábět postele nadstandardní, spolehlivé, bytelné a luxusní.

POSTELE-STACH.CZ VÁM NABÍZÍ ZA POPLATEK PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NÁMI DODÁVANÉ POSTELE. 

Ve fotogalerii je pro demonstraci foto postele ROSIE v barevném provedení SMRK/dub-CR (další barevné kombinace naleznete ve vzorníku barev). 

Technické informace

Materiál postele ROSIE

 • dřevo: - Masiv SMRK + 3D plastika s patinou
Rozměry postele
 • Rozměr postele: 180 x 200cm (celkový rozměr: 195 x 212 cm)
 • Rozměr postele: 160 x 200cm (celkový rozměr: 175 x 212 cm) 
 • Rorměr postele: 140 x 200cm (celkový rozměr: 155 x 212 cm)
 • Výška čela postele: 125 cm 

Cena zahrnuje DPH.
Cena nezahrnuje rošty a matrace. 

Atypické provedení

Pokud potřebujete postel ROSIE vyrobit v jiném rozměru nebo v jiném barevném provedení než je standardní rozměr a standardní barevné provedení, klikněte na políčko "rozměr na míru" a uveďte vámi požadované změny. My Vaše požadavky konstrukčně zhodnotíme, oceníme a budeme Vás telefonicky nebo e-mailem informovat o výsledné ceně. Po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy nebo celé platby předem, jde zboží do výroby. 

Na zakázku lze vyrobit: 
Prodloužení délky postele na 220 cm (cena +20%). 

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

U výroby na zakázku požadujeme vždy platbu nebo zálohu před výrobou. 

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)