AKCE - Dřevěná postel JESICA

Vyrobíme do 3-5 týdnů

JESICA je moderní masivní postel z rostlého tvrdého dřeva BUK Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 cm.

16 730,-  včetně DPH

Popis

AKČNÍ Dřevěná postel JESICA

Jednoduchá a moderní dřevěná postel JESICA má příjemně zaoblené čelo lůžka s členitou výplní. Nabízí maximální kvalitu materiálu a spojů za skvělou cenu. Postel JESICA splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Prioritou naší výroby je kvalitní vstupní materiál, což je v případě dřevěných postelí prvotřídní vzduchosuché dřevo BUK. Dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-3 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní, to zaručuje maximální stálost dřeva. Tato postel je plnohodnotným kusem masivního nábytku a nezklame i toho nejnáročnějšího zákazníka. Postel Argos bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude skvěle sloužit desítky let. 

Pod lůžkem je dostatečný vzdušný prostor (25 cm) pro pohodlný úklid, robotický vysavač, ale také vhodné pro podlahové vytápění. 

ÚLOŽNÝ PROSTOR - není součástí lůžka. V případě zájmu mít úložný prostor pod lůžkem řady ELEGANZ Line, nabízí se dvě varianty:

A) Varianta DUP MARION - tvoří jej výsuvný vozíky vyjíždějící ze strany lůžka. Je tedy 1/2 UP vlevo a 1/2 UP vpravo.  Do lůžka lze vložit libovolný typ roštu.

B) Varianta DUP MAX - tvoří jej dvě pevné dřevěné kapsy uložené až po zem, které jsou smontovány napevno pod lůžkem. Zde lze použít pouze lamelové rošty s výklopem do boku (DYNAMIC-UP/BOK) tak, aby byl možný vstup do UP.

Feng Shui design

Postel JESICA má moderní a vzdušné provedení čela s pevným rámem, který vám bude vytvářet pevný životní rámec a oporu při regeneraci během spánku. Stejně jako ZEMĚ, tak i NOC je představitelem Jinu. JINová energie je jednou z nejdůležitějších priorit během spánku a regenerace. Všechny hrany jsou příjemně zaobleny a vytváří i takto potřebný Jinový prvek v ložnici. Díky velkému vzdušnému prostoru pod lůžkem neumožňuje při zachování volného a čistého prostoru pod lůžkem stagnaci energie. 

Akční PROVEDENÍ

Postel JESICA je vyrobena z pečlivě vybraného masivního tvrdého dřeva – BUK. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin dřeva, kde klademe veliký důraz na kvalitu textury dřeva. Akční lůžko vyrábíme v rozměru 180x200. Výška lehací plochy je min.52 cm (dle použité výšky matrace).

Postel JESICA je český výrobek z dílny "STACH", který vyniká svou mohutnou masivní konstrukcí z rostlého dřeva, s pevností a stálostí celé GENERACE. Ba co víc, tato postel nebude sloužit jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás! Snažíme se vyvíjet a vyrábět postele nadstandardní, spolehlivé, bytelné a luxusní.

POSTELE-STACH.CZ VÁM NABÍZÍ ZA POPLATEK PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NÁMI DODÁVANÉ POSTELE. 


Technické informace

Materiál postele JESICA

 • dřevo: - Masiv BUK (akční provedení)
Rozměry akční postele
 • Rozměr ložné plochy: 180 x 200cm (celkový rozměr postele: 208 x 196 x 95 cm)
 • Výška čela postele: 95 cm                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Cena nezahrnuje matrace a rošty.

 V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)