Dřevěná postel MADRID

Na zakázku

Velmi moderní a praktická LEVITUJÍCÍ postel MADRID je novinkou 2024. Už nikdy se nekopnete do palce u nohou o nožku postele. Je vyrobena z rostlého tvrdého dřeva BUK nebo DUB s možností výběru moření. Její konstrukce je díky pevným spojům a kvalitním výběrem dřeva velmi pevná a masivní. Výška lehací plochy je 52 - 65 cm (dle použité matrace). Prostor pod lůžkem je vysoký 25 cm.

25 320,-  včetně DPH

Popis

Dřevěná LEVITUJÍCÍ postel MADRID

Velmi moderní tzv. LEVITUJÍCÍ dřevěná postel MADRID je úplnou novinkou 2024 z designové řady TRENDY Line. Prioritou lůžka je levitující rám postele, který podepírají skryté nohy tak, že postel působí dojmem že se vznáší. Už nikdy se Vám nestane, že byste se kopli do palce u nohou. Opěrné čelo lůžka je pro pohodlí uživatele nakloněno o 10° s jednoduše vykreslenou výplní. Nabízí maximální kvalitu materiálu a spojů. Postel MADRID splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Prioritou naší výroby je kvalitní vstupní materiál, což je v případě dřevěných postelí prvotřídní vzduchosuché dřevo BUK nebo DUB. Dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-4 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní, to zaručuje maximální stálost dřeva. Tato postel je plnohodnotným kusem masivního nábytku a nezklame i toho nejnáročnějšího zákazníka. Postel MADRID svým designem nenaruší žádný styl ložnice a hlavně Vám bude skvěle sloužit několik desítek let. 

Pod lůžkem je dostatečný vzdušný prostor (25 cm) pro pohodlný úklid, robotický vysavač, ale také vhodné pro podlahové vytápění. 

ÚLOŽNÝ PROSTOR - není součástí lůžka. V případě zájmu mít úložný prostor pod lůžkem řady TRENDY Line, nabízíme  Variantu DUP CITY - tvoří jej pevný dřevěný box (dodávaný v demontu), je vysoký 25 cm, rozměrově pro variantu 180x200 je šířka 130 cm a délka 160 cm. Zde je nutno použít pouze rošty s výklopem do boku UP/BOK tak, aby byl možný vstup do UP.

PROVEDENÍ

Postel MADRID je vyrobena z pečlivě vybraného masivního tvrdého dřeva – BUK nebo DUB. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin dřeva, kde klademe veliký důraz na kvalitu textury dřeva. Tyto dřeviny lze kromě přírodního odstínu dřeva dále mořit do odstínu BÍLÁ, OLŠE, TŘEŠEŇ, TABÁK, OŘECH, WENGE apod. lůžko standartně vyrábíme v rozměřech 140x200, 160x200 a 180x200. Výška lehací plochy je min.52 cm (dle použité výšky matrace).

Postel MADRID je český výrobek z dílny "STACH", který vyniká svou mohutnou masivní konstrukcí z rostlého dřeva, s pevností a stálostí celé GENERACE. Ba co víc, tato postel nebude sloužit jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás! Snažíme se vyvíjet a vyrábět postele nadstandardní, spolehlivé, bytelné a luxusní.

POSTELE-STACH.CZ VÁM NABÍZÍ ZA POPLATEK PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NÁMI DODÁVANÉ POSTELE. 

Ve fotogalerii je znázorněno foto postele MADRID v barevném provedení DUB/natur (další barevné kombinace naleznete ve vzorníku barev). 

Technické informace

CENY v provedení DUB jsou ORIENTAČNÍ, kontaktujte svého prodejce.

Materiál postele MADRID
 • dřevo: - Masiv BUK (standardní provedení)
 •           - Masiv DUB (cena BUK +20%)
Rozměry postele
 • Rozměr ložné plochy: 180 x 200cm (celkový rozměr postele: 214 x 194 x 105 cm)
 • Rozměr ložné plochy: 160 x 200cm (celkový rozměr postele: 214 x 174 x 105 cm) 
 • Rozměr ložné plochy: 140x 200cm  (celkový rozměr postele: 214 x 154 x 105 cm)
 • Výška čela postele: 105 cm                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Cena nezahrnuje matrace a rošty.

 Atypické provedení

Vyrábíme také postele z masivu na míru, tzn. výroba na zakázku. Pokud potřebujete postel MADRID vyrobit v jiném rozměru nebo v jiném barevném provedení než je standardní rozměr a standardní barevné provedení, kontaktujte svého prodejce pro cenovou nabídku.

Na zakázku lze vyrobit: 
- Odlišnou barevnou kombinaci viz. vzorník barvy dřeva. 
- Jiné než standardní rozměry (cena je vždy individuální). 
- Postel umíme upravit i výškově (cena je vždy individuální). 

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)