Masivní postel VERDON - BRUP

Na zakázku

Moderní postel VERDON-BRUP je luxusní masivní postel bez úložného prostoru. Výška lehací plochy je min. 65 cm.

33 901,-  včetně DPH

Popis

Dřevěná postel bez úložného prostoru VERDON-BRUP

Mountain Line

Velmi moderní a komfortní dřevěná postel s úložným prostorem VERDON je novinkou 2016 z kolekce „STACH“. Mohutná konstrukce, pevnost, preciznost provedení, jednoduchý moderní designem.

Vyznačuje se velmi pevnou masivní konstrukcí z rostlého a tvrdého dřeva, s pevností a stálostí celé generace. Ba co víc, tato postel nebude sloužit ne jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás!!!

Feng Shui design 

Díky rámovému čelu lůžka vám tato postel vnese do osobního života pevný rámec a stabilitu vztahu. Všechny hrany jsou příjemně zaobleny a podporují tak potřebný Jinový prvek v ložnici. Díky velkému vzdušnému prostoru pod lůžkem neumožňuje při zachování volného a čistého prostoru pod lůžkem stagnaci energie. Zvýšené čelo v nohách (PATA) chrání jinovou energii od nohou během regenerace při spánku. Energie dřeva velmi posiluje uvolnění a regeneraci těla během spánku.

Součástí této postele může být i velký zabudovaný ÚLOŽNÝ PROSTOR, plně odvzdušněný a větraný ze spod lůžk

(dále v sekci Postele Mountain Line s UP).

Postel je vyhledávána také staršími lidmi, protože lehací plocha je v minimální výšce 65 cm (dle zvolené matrace), a to je opravdu příjemné vstávání…

Provedení

Lůžko VERDON je vyrobeno z pečlivě vybraného masivního dřeva BUK a DUB. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin dřeva, kde klademe velký důraz na kvalitu textury dřeva a stálost dřeva. Tyto dřeviny lze dále mořit do odstínů OLŠE, TŘEŠEŇ, OŘECH, BÍLÁ, TABÁK, WENGE… Lůžko standardně vyrábíme v rozměrech 180x200, 160x200, 140x200, ovšem je možno vyrobit na zakázku i variantu 90x200 a nebo i atypické provedení délky (např.220cm).

Postel VERDON, vyrábíme v provedení S PATOU (se zvýšeným čelem v nohách) nebo BEZ PATY (bez čela v nožní části lůžka). 

Postel VERDON se vyrábí z pečlivě vybíraného bukového nebo dubového masivu. Masivní dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-3 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. To zaručuje maximální stálost dřeva. Výběr a kvalita vstupního dřeva je prioritou při výrobě lůžek značky "STACH". Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní. Postel INARI splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit desítky let. 

Dřevěná postel s úložným prostorem VERDON  je český výrobek z dílny „STACH“, který vyniká svou mohutnou masivní konstrukcí z rostlého dřeva, s pevností a stálostí celé GENERACE. Snažíme se vyvíjet a vyrábět postele nadstandardní, spolehlivé, bytelné a luxusní.

POSTELE-STACH.CZ VÁM NABÍZÍ ZA POPLATEK PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NÁMI DODÁVANÉ POSTELE. 

Ve fotogalerii je pro demonstraci foto postele VERDON v barevném provedení BUK/bílá (další barevné kombinace naleznete ve vzorníku barev). 

Technické informace

Materiál postele VERDON-BRUP

 • dřevo: - Masiv BUK (standardní provedení)
 •            - Masiv DUB (cena BUK +20%)
Rozměry postele
 • Rozměr postele: 180 x 200cm (celkový rozměr: 196 x 208 cm)
 • Rozměr postele: 160 x 200cm (celkový rozměr: 176 x 208 cm) 
 • Rorměr postele: 140 x 200cm (celkový rozměr: 156 x 208 cm)
 • Výška čela postele: 110 cm 

Cena zahrnuje DPH. 
Cena nezahrnuje rošty, matrace, úložný prostor. 

Atypické provedení

Pokud potřebujete postel VERDON vyrobit v jiném rozměru nebo v jiném barevném provedení než je standardní rozměr a standardní barevné provedení, klikněte na políčko "rozměr na míru" a uveďte vámi požadované změny. My Vaše požadavky konstrukčně zhodnotíme, oceníme a budeme Vás telefonicky nebo e-mailem informovat o výsledné ceně. Po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy nebo celé platby předem, jde zboží do výroby. 

Na zakázku lze vyrobit: 
- Odlišnou barevnou kombinaci viz. vzorník barvy dřeva (s příplatkem). 
- Prodloužení délky postele na 220 cm (cena +20%). 
- Postel umíme vyrobit i pro pevné (nepolohovací) a nebo motorové rošty. Postel je potom dodána bez roštů, plynových pístů a výškových stavěčů (cena je vždy individuální). Vyrábíme také postele z masivu na míru, tzn. výroba na zakázku.

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

U výroby na zakázku požadujeme vždy platbu nebo zálohu před výrobou. 

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 


Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)