Masivní postel VICTORIE

Na zakázku

Moderní manželská postel VICTORIE je obr mezi masivními postelemi a zaujme Vás především svou mohutností. Její konstrukce je tvořena hranoly z bukového nebo dubového dřeva o rozměrech 10x10cm které zajišťují posteli maximální pevnost a stabilitu a dodávají jí její osobitý a nenapodobitelný design. Standardní výška lehací plochy je min. 65 cm.

40 820,-  včetně DPH

Popis

Dřevěná postel s úložným prostorem VICTORIE

Opravdový obr v dřevěných postelích. Mohutná a luxusní manželská postel VICTORIE je úplnou novinkou z kolekce „STACH“ a své zákazníky ohromuje svou mohutností, pevností, precizností provedení ale také příjemným designem postele. Patří mezi nejmohutnější postelí naší kolekce. Je celá z rostlého masivního dřeva. Velmi praktické jsou odkládací vestavné police v čele lůžka, které můžete použít pro odložení šperků, hodinek apod.

Tato postel z masivu se vyznačuje velmi pevnou masivní konstrukcí z rostlého a tvrdého dřeva, s pevností a stálostí celé generace. Ba co víc, tato postel nebude sloužit jen vám, ale díky své pevnosti ji užijí i další generace po vás!!!

Feng Shui design

Tato postel vnáší do osobního života uživatelů pevný rámec a stabilitu vztahu. Díky velkému vzdušnému prostoru pod lůžkem neumožňuje při zachování volného a čistého prostoru pod lůžkem stagnaci energie. Energie dřeva velmi posiluje uvolnění a regeneraci těla během spánku.

Postel je vyhledávána také staršími lidmi, protože lehací plocha je v minimální výšce 65 cm (dle zvolené matrace), a to je opravdu příjemné vstávání…

Provedení

Postel VICTORIE je vyrobena z pečlivě vybraného masivního dřeva BUK a DUB. Používáme pouze rostlý masiv bez jakýchkoliv napodobenin dřeva, kde klademe velký důraz na kvalitu textury dřeva a stálost dřeva. Tyto dřeviny lze dále mořit do odstínů OLŠE, TŘEŠEŇ, OŘECH, BÍLÁ, TABÁK, WENGE… Lůžko standardně vyrábíme v rozměrech 180x200, 160x200, 140x200, ovšem je možno vyrobit na zakázku i variantu 90x200, 100x200, 200x200 a nebo i atypické provedení délky (např.220cm).

Postel VICTORIE, vyrábíme i v provedení S PATOU, což je zvýšené čelo v nožní části lůžka. 

Postel VICTORIE lze koupit i s rošty a úložným prostorem!! 

Postel VICTORIE se vyrábí z pečlivě vybíraného bukového nebo dubového masivu. Masivní dřevo velmi šetrně sušíme přirozeným sušením v hráních 2-3 roky a dosušujeme v sušárnách do správných hodnot. To zaručuje maximální stálost dřeva. Výběr a kvalita vstupního dřeva je prioritou při výrobě lůžek značky "STACH". Zpracování a provedení postele je velmi nadstandardní. Postel VICTORIE splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude postel skvěle sloužit desítky let. 

Dřevěná masivní postel VICTORIE je český výrobek z dílny „STACH“, který vyniká svou mohutnou masivní konstrukcí z rostlého dřeva, s pevností a stálostí celé GENERACE. 

Ve fotogalerii je pro demonstraci foto postele VICTORIE v barevném provedení DUB/přírodní (další barevné kombinace naleznete ve vzorníku barev). 

POSTELE-STACH.CZ VÁM NABÍZÍ ZA POPLATEK PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ NÁMI DODÁVANÉ POSTELE.
Technické informace

 Materiál postele VICTORIE

 • dřevo: - Masiv BUK (standardní provedení)
 •             - Masiv DUB (cena BUK +20%)
Rozměry postele
 • Rozměr postele: 180 x 200cm (celkový rozměr: 218 x 195 x 105 cm)
 • Rozměr postele: 160 x 200cm (celkový rozměr: 218 x 175 x 105 cm) 
 • Rorměr postele: 140 x 200cm (celkový rozměr: 218 x 155 x 105 cm)
 • Výška čela postele: 105 cm 

Cena zahrnuje DPH.

Cena nezahrnuje matrace, rošty ani úložný prostor. 

Atypické provedení

Vyrábíme také postele z masivu na míru, tzn. výroba na zakázku. Pokud potřebujete postel VICTORIE vyrobit v jiném rozměru nebo v jiném barevném provedení než je standardní rozměr a standardní barevné provedení, klikněte na políčko "atypické provedení" a uveďte vámi požadované změny jako je rozměr, barvu, zvýšení čela v nohách apod.   My potom postel ve Vámi požadovaném rozměru oceníme a budeme Vás telefonicky nebo e-mailem informovat o výsledné ceně, po Vašem odsouhlasení a zaplacení zálohy nebo celé platby předem, jde zboží do výroby. 

Na zakázku lze vyrobit: 
- Odlišnou barevnou kombinaci viz. vzorník barvy dřeva (bez dalšího příplatku). 
- Jiné než standardní rozměry (cena je vždy individuální). 
- Postel umíme vyrobit i pro pevné, polohovací a motorové rošty, postel je potom bez námi dodávaných roštů a úložného prostoru (cena je vždy individuální). 

V NAŠÍ NABÍDCE NALEZNETE I NOČNÍ STOLKY K TÉTO POSTELI

U výroby na zakázku požadujeme vždy platbu nebo zálohu před výrobou. 

Veškeré otázky Vám také zodpovíme na e-mailové adrese objednavky@postele-stach.cz nebo na telefonních číslech 777 004 122 nebo 775 093 052. 

  

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)