Police ELIS

Na zakázku

Elegantní a jednoduchá posuvná police ELIS, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

2 650,-  včetně DPH

Popis

Police ELIS 

Provedení:  BUK, DUB + možnost moření / OLŠE, TŘEŠEŇ, TABÁK, BÍLÁ, GRAY, OŘECH, WENGE

Velmi oblíbená závěsná dřevěná polička ELIS, která je vhodná pouze pro celodřevěná lůžka. Tato police je volně zavěšená za bočnici a díky prostému, ale praktickému systému lze polici libovolně posouvat po bočnici lůžka. 

To velmi oceníte při četbě v lůžku či nemoci, kdy máte zvedlou hlavovou část lehací plochy. Polici si posunete na bočnici tak, abyste měli svůj oblíbený čaj či knihu stále po ruce.

Je vyrobena z masívního bukového nebo dubového dřeva s možností moření dle vzorníku . Rozměr odkládací plochy je 35x35 cm. Při objednání je nutno uvádět, zda se jedná o pravou nebo levou polici. Určení orientace police je z pohledu na lůžko, tedy pokud stojíte před lůžkem, police PRAVÁ je na pravé straně lůžka a police LEVÁ je na levé straně lůžka.

POSTELE-STACH.cz se snaží vyvíjet a vyrábět praktické a účelové výrobky.

Technické informace

Technické informace - Police ELIS

Provedení materiál: BUK, DUB

Provedení barvy: přírodní, olše, třešeň, ořech, wenge, tabák, bílá, gray

Rozměry: š.35 x hl.35 x 18 cm, na výšku bočnice min.15 cm

Orientace: PRAVÁ, LEVÁ

Police COSTA je vyrobena z celomasivního tvrdého dřeva BUK, s možností moření do libovolných odstínů. Police je možno zavěsit na libovolnou dřevěnou postel s tloušťkou bočnice 24mm a výšky bočnice min.150 mm.

Police ELIS je Český výrobek značky STACH.

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)