Police ELIS DUO

Na zakázku

Dvojitá elegantní posuvná police ELIS DUO, vyrobena z masivního dřeva BUK, DUB. Velmi praktická díky možnosti posuvu po bočnici.

3 540,-  včetně DPH

Popis

Police ELIS DUO

Praktická dvojitá závěsná polička ELIS DUO je vhodná pouze pro celodřevěná lůžka s výškou bočnice min.25 cm. Lze ji pohodlně kombinovat s postelemi řady MountainLine. Tato police je volně zavěšená za bočnici a díky prostému, ale praktickému systému lze polici libovolně posouvat po bočnici lůžka. Police ELIS DUO je velmi oblíbená díky dvojité odkládací ploše. To velmi oceníte při četbě na lůžku či  při nemoci, kdy máte zvednutou hlavovou část lehací plochy. Polici si posunete na bočnici tak, abyste měli svůj oblíbený čaj či knihu stále po ruce.

Je vyrobena z masívního bukového nebo dubového dřeva s možností moření dle vzorníku . Rozměr odkládací plochy je 35x35 cm. Při objednání je nutno uvádět, zda se jedná o pravou nebo levou polici. Určení orientace police je z pohledu na lůžko, tedy pokud stojíte před lůžkem, police PRAVÁ je na pravé straně lůžka a police LEVÁ je na levé straně lůžka.

Na přání lze polici upravit i pro postele řady Eleganz Line. Toto je nutné domluvit a vepsat do objednávky.

POSTELE-STACH.cz se snaží vyvíjet a vyrábět praktické a účelové výrobky.

Technické informace

Technické informace - Police ELIS DUO

Provedení materiál: BUK, DUB

Provedení barvy: přírodní, olše, třešeň, ořech, wenge, tabák

Rozměry: v.26x š.35 x hl. 35 cm, na výšku bočnice min.25 cm

Orientace: PRAVÁ, LEVÁ

Police ELIS DUO je vyrobena z celomasivního tvrdého dřeva BUK nebo DUB, s možností moření do libovolných odstínů. Tyto doplňky vyrábíme a dodáváme do 2-4 týdnů od objednání zboží. Police je možno zavěsit na libovolnou dřevěnou postel s tloušťkou bočnice 24mm a výšky bočnice min.250 mm.

Police ELIS DUO je Český výrobek značky STACH.

Jak jsou s našimi výrobky spokojení zákazníci?

 • Lenka Janálová

  Lenka Janálová

  Od firmy STACH jsme si nechali navrhnout a vyrobit nábytek na míru v ložnici i obýváku, a také postavit zimní zahradu. Nyní vše plně využíváme a jsme se vším velmi spokojeni. Do ložnice jsme si vybrali masivní postel ELIZABETH v DUB/bílá, která vypadá moc krásně a je velmi pevná a pohodlná. Děkujeme

 • Lenka Korandová

  Lenka Korandová

  Na jaře 2013 jsem si vybrala postel dle mých představ, noční stolky, komodu a úžasné křeslo. Firma STACH mně vytvořila 3D návrh nádherné ložnice. Všechen nábytek byl v dohodnutém termínu dovezen a smontován i s malým vytapetováním. V postýlce se mi krásně spí a je velmi pohodlná. Děkuji mnohokrát a přeji firmě STACH mnoho spokojených zákazníků.

 • Helena Polčáková

  Helena Polčáková

  Moc děkujeme za patrovou dřevěnou postel pro našeho syna Tomáška. Od prvního dne v ní spává a do naší postele už si nechce ani lehnout. Odpoledne dřív spával tak hodinku a od té doby, co spává v pokojíčku, tak spí klidně i 3, takže super, mockrát děkujeme:)